بارگذاری تصویر...

ورق زدن سکه در میزهای پوکر سناریویی است که در آن شما و یک بازیکن دیگر فرصت تا حد زیادی برای بردن یک دست دارید. این اصطلاح عمدتاً دو بازیکن را توصیف می‌ کند که در مقابل یکدیگر آل-این می‌ روند، با هر دو دست تقریباً 50٪ شانس برنده شدن. از آنجایی که احتمال آمار فرود سکه روی شیر یا خط آن 50/50 است، منطقی است که این وضعیت پوکر را به عنوان چرخش سکه توصیف کنیم.

شیر یا خط سکه در مسابقات چند میز بیشتر از بازی های نقدی رایج است. این به این دلیل است که بازیکنان پوکر نیاز بیشتری به پذیرش یک سکه در یک تورنمنت دارند. به خصوص زمانی که فشار از سطوح بلایند در حال افزایش وجود دارد. آخرین چیزی که هر بازیکن پوکر می‌ خواهد این است که از یک رویداد بی‌ آنکه خودش شات کند، بلایند شود.

در اصل، شیر یا خط سکه به بازیکنانی نیاز دارد که زندگی مسابقات خود را به خطر بیندازند یا درصد قابل توجهی از پشته تراشه های باقی مانده خود را با احتمال 50٪ برنده شدن به خطر بیاندازند.

نمونه های اصلی شیر یا خط سکه در پوکر

بیایید نگاهی به برخی از رایج‌ ترین نمونه‌ های دست‌ های پوکر شیر یا خط سکه در میز بیندازیم:

  • ‏AK در مقابل JJ

‏Ace-king از نظر آماری بهترین دست قبل از فلاپ است که جفت نشده است. اگرچه احتمال برنده شدن یک جفت جک در برابر AK بیشتر از 53-54٪ است، اما هنوز هم یکی از محبوب ترین موقعیت های “شیر یا خط سکه” بازی انفجار است.

  • ‏AQs در مقابل 99

حتی با شیر یا خط بعدی سکه ما که در برابر یک جفت مناسب است، اوضاع کمی بهتر می شود. دورنمای هم سطح شدن یک مهره با AQ مطمئناً تعادل را به نفع AQ ها نزدیک می کند، اما جفت نه ها همچنان در درازمدت 52.49% مورد علاقه هستند.

  • ‏A10s در مقابل 33

اگر می‌ پرسید کدام عقربه‌ های پری فلاپ نزدیک‌ ترین عقربه‌ ها را به یک شیر یا خط سکه واقعی 50/50 می‌ دهید، ace-10 برای یک جفت سه‌ گانه مناسب است. A10s از نظر آماری، 49.99 درصد محبوبیت زیادی برای پیروزی در مقابل یک جفت سه تایی دارد.

  • ‏A10s در مقابل QJs

یک سناریو یک چرخش سکه واقعی 50/50 را ارائه می دهد. اگر فلاپ 10-9-2 شود، این یک وضعیت 50/50 ایجاد می کند. A10s دارای جفت برتر است و QJ دارای دو کارت اضافی و یک قرعه مستقیم با پایان باز است.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

چگونه در مسابقات پوکر موقعیت های شیر یا خط سکه را به خوبی بازی کنیم

از آنجایی که ورق سکه بیشتر در مسابقات پوکر برای رسیدن به میزهای پایانی مورد نیاز است، ما چند نکته را گردآوری کرده‌ ایم تا به شما کمک کنیم در شیر یا خط سکه استاد شوید و در زمان مناسب از 50/50 برخوردها استقبال کنید.

  • سعی کنید اولین بازیکنی باشید که آل-این می رود.

بهتر است بازیکنی باشید که اول آل این حرکت می کند تا کسی که آل این را کال می کند. این به شما عنصری از برابری فولد می‌ دهد و همچنین به شما امکان می‌ دهد که دست را پایین بیاورید. زمانی که در یک تورنمنت بزرگ پوکر به عمق می‌ روید، ارزش سهام فولد بسیار مهم می‌ شود، زیرا ارزش پشته چیپ‌ های شما افزایش می‌یابد.

زیبایی اولین نفری که آل این را می‌ زند این است که مسئولیت را بر دوش حریف خود می‌گذارید. آنها باید گزینه های خود و محدوده دستی که فکر می کنند شما دارید را ارزیابی کنند. اگر بازیکنی نسبتاً فشرده و تهاجمی در نظر گرفته می‌ شوید، می‌ تواند یک حرکت ارزشی مثبت و قابل انتظار بسته به تصویر جدول شما باشد.

  • اگر می ترسید که دست شما از قبل مغلوب شود، سکه را شیر یا خط نکنید

اگر قبل از اینکه همه چیز را انجام دهید، احساس می‌ کنید که محدوده دست شما تحت تسلط حریف شماست، حتی به پرتاب فکر نکنید. خطای رایجی که بازیکنان مسابقات تازه کار مرتکب می شوند این است که در بهترین حالت فقط با دست های تحت سلطه بازی می کنند. در بیشتر مواقع، آنها افراد ضعیفی هستند.

حتی اگر شما پیشرو تراشه‌ های پوکر در آن میز هستید، نباید جفت پاکت کوچک خود را به خطر بیندازید و به پشته کوچکی هیت کنید. جفت‌ های کوچک تنها در ۱۲ درصد مواقع در فلاپ ست می‌ شوند و اگر فلاپ را از دست بدهید، این شانس‌ ها به ۹ درصد کاهش می‌ یابد. اگر در این سناریو 25 درصد از پشته خود را به خطر می اندازید تا حریف را ناک اوت کنید، ارزش آن را ندارد.

  • از شیر یا خط بی مورد سکه خودداری کنید

اگرچه شیر یا خط سکه در پوکر ممکن است هیجان انگیز و با آدرنالین بالا به نظر برسد، اما اغلب این حرکتی است که نیازی به انجام آن ندارید. سناریوهای زیادی وجود دارد که هنگام دور زدن سکه همه کاره، فولد کردن و انتظار برای یک نقطه بهتر، گزینه ایمن تر و سودآورتر است.

اگر متوجه شدید که روی میزی نشسته اید که به خصوص بازیکنان سمت راست شما احساس آسانی می کنند و سطوح بلایند 30، 45 یا حتی 60 دقیقه طول می کشد، می توانید فولد کردن و انتظار فرصتی بهتر برای شکست دادن دست حریف را توجیه کنید. این به این دلیل است که شما باید بتوانید دست های بیشتری را در برابر بازیکنان آسا تر بدون اینکه مسابقات خود را به خطر بیندازید به دست آورید.

به طور خلاصه: ورق زدن سکه بخشی از شانس است، بخشی از مهارت

شیر یا خط سکه یک شر ضروری در پوکر، به ویژه پوکر مسابقات است. با این حال، عنصری از مهارت در انتخاب لحظات شما دخیل است. دانستن زمان مناسب برای قرار دادن زندگی مسابقات خود برای یک معامله پنج کارت اجتماعی، کلیدی است. کسانی که لحظه های مناسب را انتخاب می کنند، معمولاً شانس بیشتری برای ماندن عمیق در بزرگترین رویدادها دارند.

البته، شما می‌ توانید احتمالات و محدوده‌ های دستی را که دوست دارید بازی کنید، اما هنوز یک عامل شانس مهم در بازی وجود دارد. در کوتاه‌ مدت، بسیار آسان است که در نوبت یا ریور در معرض ضربه‌ های بد قرار بگیرید.

تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که به برنامه پایبند باشید: به تصمیم گیری صحیح ادامه دهید، با احتمالات هدایت شوید و به موفقیت آنها در دراز مدت ایمان داشته باشید.

5 / 5. 68

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد شیر یا خط در پوکر چیست؟ چیست؟

© تمام حقوق برای وب سایت انفجار آنلاین محفوظ میباشد.