بارگذاری تصویر...

لباس جنجالی کایندلی مایرز | Kindly Myers See Through Dress

اوایل این هفته، کایندلی مایرز این مدل محبوب در اینستاگرام خود به دنبال کنندگانش نگاهی دوباره به لباس شفاف مورد علاقه خود از هر زاویه ای نشان داد!

در یکی دیگر از ویدیوهای اینستاگرامی اخیر، کهنه سرباز ذخیره ملی ارتش، نگاهی دیگر به لباس شفاف خود به طرفداران داد. در این ویدئو، کایندلی که موجب انفجار بازی از دوربین دور می شود و پشت صورتی لباس را نشان می دهد.

وقتی او برمی گردد، جلوی لباس خیلی باز است. در عوض، فقط با تزئینات نقره ای پوشیده شده است که از روی شانه ها و بین ران های او پایین می آید.

‏Playboy Playmate این لباس را در مراسم جشن میکاپ Rock Me Up در W Nashville در اواخر سال گذشته پوشید، اما به نظر می رسد که او ممکن است آن را برای یک رویداد دیگر از کمد بیرون بیاورد!

 

لباس جنجالی سکسی کایندلی مایرز

 

کایندلی مایرز کیست؟

‏Kindly یک مدل آمریکایی، شخصیت رسانه های اجتماعی و نظامی سابق در گارد ملی ارتش است. او در 20 سپتامبر 1985 در بولینگ گرین، کنتاکی، در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد.

سن کیندلی مایرز 37 سال است. او متعلق به قومیت سفیدپوست و دارای ملیت آمریکایی است. هیچ چیز زیادی در مورد والدین او معلوم نیست جز اینکه یک مادر مجرد او را بزرگ کرده است. پدرش در دو سالگی فوت کرد. علاوه بر این، دو خواهر دارد. او دومین فرزند از این سه خواهر است. خواهر کوچکتر او کلی دودسون است.

 

 

تحصیلات ‏کایندلی مایرز

چند سال پس از دوران کودکی، مایرز و خواهران و برادرانش به شمال تنسی نقل مکان کردند و در آنجا به مدرسه رفتند. آنها همچنین با مادربزرگ خود زندگی می کردند. مایرز در سه مدرسه تحصیل کرد. او هرگز دلایل تغییر مداوم مدرسه خود را فاش نکرده است.  او ابتدا در مدرسه Red Boiling Springs ثبت نام کرد، سپس در دبیرستان Winter Haven رفت.

حرفه نظامی و ارتش

پس از اتمام تحصیلات دبیرستانی، به عنوان فروشنده در صنعت مهمان نوازی شروع به کار کرد. او همچنین به عنوان نماینده خدمات مشتری در Walmart و نماینده فروش Abercrombie و Fitch کار می کرد. او همچنین مدتی به عنوان متصدی بار کار می کرد.

کیندلی مایرز به ارتش پیوست و در گارد ملی ارتش ثبت نام کرد. او آموزش مناسبی دید و در کار با تجهیزات نظامی از جمله اسلحه و مهمات دیگر مسلط بود. پس از اتمام دوره آموزشی، او به مدت چهار سال قبل از پایان خدمت سربازی به عنوان متخصص تدارکات خودکار خدمت کرد. شخصیت او در طول خدمت چهار ساله ساخته شد.

حرفه مدلینگ ‏کایندلی مایرز

کایندلی مایرز پس از خروج از ارتش، حرفه مدلینگ را دنبال کرد. مطالب سایت انفجار او ابتدا به عنوان متصدی بار در دو مجتمع محبوب Tootsies Orange Lounge در نشویل و Legends Corner کار کرد. مایرز از طریق اپلیکیشن Vine در کانون توجه قرار گرفت. این برنامه که در سال 2012 شروع به کار کرد، به کاربران خود اجازه می دهد تا ویدیوهای حلقه شش ثانیه ای را در دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. توییتر بعداً اپلیکیشن Vine را خریداری کرد. مایرز علاوه بر همکاری با سایر کاربران مشهور، مرتباً در این برنامه پست می گذاشت. او برای خود نامی دست و پا کرد و شهرت و محبوبیت به دست آورد و اثر ترکیبی آن در شبکه های اجتماعی مختلف، عمدتاً اینستاگرام، دیده شد.

او زمانی که در مجلات مردانه مانند Maxim، FHM به نمایش درآمد، موفقیت بزرگی را کسب کرد. بلافاصله پس از آن، او سخنگوی The Heavyweight Factory International Model Search و یک سخنگوی در Redneck Riviera شد. حضور او در مجلات مختلف راه را برای انتشار بیشتر هموار کرد. او به جلد مجله جوکر رسید. نقطه عطف اصلی او زمانی مشخص شد که در سال 2018 در مجله Playboy به عنوان یکی از همبازی ها ظاهر شد.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

زندگی شخصی

مشخص است که او از سال 2012 با هریسون یونتز در ارتباط بوده است.

قد کایندلی مایرز

کایندلی مایرز 5 فوت و 6 اینچ است و وزن او 58 کیلوگرم است. او به تمرین علاقه مند است و توانسته است بدنی عالی داشته باشد.

دارایی خالص ‏کایندلی مایرز

این مدل از تمام تلاش های شغلی خود ثروت زیادی به دست آورده است. منبع اصلی درآمد او از طریق مدلینگ است. وب سایت مبتنی بر اشتراک مدل Kindly Myers نیز درآمد زیادی به همراه دارد. علاوه بر این، او در طول خدمت خود به عنوان یک متخصص تدارکات خودکار در گارد ملی ارتش پول خوبی به دست آورد.

هزینه اشتراک ماهیانه OnlyFans مایرز چقدر است؟ | Kindly Myers Onlyfans

مایرز یک حساب کاربری OnlyFans دارد که در آن «عکس‌های سکسی و محتوای انحصاری» را به اشتراک می‌گذارد.

مایرز در توضیح صفحه فقط طرفداران خود، هشتگ #sexybutnotnude را نیز گنجانده است و به طرفداران می‌گوید که «دیگر چیز سکسی در اسنپ چت یا اینستاگرام وجود نخواهد داشت».

اشتراک Kindly’s OnlyFans برای شما 9.99 دلار در ماه هزینه دارد. با این حال، می توانید یک بسته اشتراک سه ماهه را با قیمت 28.47 دلار یا یک بسته شش ماهه را با قیمت 50.95 دلار خریداری کنید. در حال حاضر، صفحه Myers’ Only Fans دارای 1355 پست است. صفحه او 1.9 هزار طرفدار و 255.9 هزار لایک دارد.

مایرز یک لیست آرزوهای آمازون دارد و همچنین نامه هایی را به صندوق پستی خود به شماره 148734 نشویل، TN 37214 می پذیرد.

 

5 / 5. 19

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد کایندلی مایرز مدل معروف با لباس بدن نمای خود نظر همه را جلب کرد! + عکس چیست؟

© تمام حقوق برای وب سایت انفجار آنلاین محفوظ میباشد.