بارگذاری تصویر...

زیبایی بازی پوکر این است که نتیجه یک بازی پوکر صرفاً به طور تصادفی دیکته نمی شود. اگرچه احتمال نقش دارد، جذابیت پوکر اهمیت روانشناسی و استراتژی را احاطه کرده است، که آن را به عنوان یک بازی ورق مبتنی بر مهارت تقویت می کند.

از جنبه روانشناسی، ثبات در میزهای پوکر کلیدی است. یک تصویر جدول پیش‌ فرض مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که خواندن برای حریفان آسان نیست، هم از نظر بازی‌ انفجاری های روی میز و هم از نظر زبان بدن. «پوکر فیس» دقیقاً همان عبارت است، یک عبارت ثابت و پیش‌ فرض که اطلاعاتی در مورد قدرت یا ضعف دستان شما به حریفان نمی‌ دهد.

برخی از بهترین حرفه‌ ای‌ های پوکر امروزی، مانند استیون چیدویک و فیل آیوی، به‌خاطر رفتار سردشان شهرت دارند، با پوکر فیس قوی که هرگز از بین نمی‌ رود زیرا می‌ توانند احساسات خود را کنترل کنند.

نقش احساسات در پوکر

بهترین بازیکنان پوکر عادات روانی خوبی دارند. از نظر عاطفی پایدار هستند. آنها بر این عقیده هستند که باخت ها اتفاق خواهد افتاد و جزئی از بازی است.

شما باید بازی طولانی را انجام دهید. جلوی حرکات بد را در بگیرید و بهترین تصمیمات ممکن را با احتمال و شانس در کنار خود ادامه دهید. پذیرش حرکات بد به پذیرش ریاضیات پوکر خلاصه می شود. سناریوهای بسیار کمی در فلاپ یا چرخش وجود دارد که در آن می‌ توانید حریف را کاملاً شکست می دهید. گاهی اوقات آن 5 درصد افراد ضعیف خود را نجات می دهند.

در نهایت، وقتی صحبت از پرورش تصویر میز به میان می آید، اگر از نظر ذهنی بادوام هستید، پوکر فیس شما چه برنده شدن و چه از دست دادن یک گلدان بزرگ باید یکسان باشد.

برای ورود به بهترین سایت پوکر آنلاین با واریز مستقیم ریالی روی لینک زیر کلیک کنید

اهمیت پوکر فیس

هنگامی که آن را برمی دارید، پوکر یک بازی است که با استفاده از اطلاعات جزئی انجام می شود. کارت های سوراخ شما و حریفان به ندرت روی میز نشان داده می شوند.

در نتیجه، برای بردن پات ها با یا بدون مسابقه، باید تصمیمات منطقی در مورد قدرت یا ضعف دست های پوکر حریف بگیریم. زبان بدن و حالات صورت برخی از ظریف ترین اطلاعاتی هستند که یک بازیکن پوکر می تواند از حریف به دست آورد. داشتن پوکر فیس استوک یک سلاح مهم در زرادخانه پوکر شما برای جلوگیری از جمع کردن اطلاعات توسط حریفان و به هم پیوستن نقاط است.

ما قبلاً به فیل آیوی اشاره کردیم، اما این اسطوره پوکر نمونه بارز کسی است که پوکر فیس او در قلب سبک بازی او قرار داشته است. درخشش بدنام او یکی از نمادین ترین پوکر فیس هایی است که بازی تا به حال دیده است. همچنین خواندن آیوی را به بازیکنی فوق العاده سخت تبدیل کرده است. پوکر فیس نشکن او به او کمک کرد تا ده دستبند سری جهانی پوکر (WSOP) و یک میز نهایی رویداد اصلی WSOP را بدست آورد.

چگونه پوکر فیس خوبی داشته باشیم

یکی از بزرگترین کلیدهای حفظ پوکر فیس خود برای جلسات طولانی و طاقت فرسا بازی های نقدی یا مسابقات، درک و کنترل آن است.

اگر به این فکر می کنید که وقتی کارت های قوی دارید، متحرک تر هستید، تمام تلاش خود را بکنید تا همان پوکر فیس را که با کارت های ضعیف نشان می دهید، نشان دهید. این شما را از آسان‌ خوانی باز می‌ دارد و فضایی از عدم قطعیت ایجاد می‌ کند که می‌ توانید در صورت داشتن ناتس از آن بهره ببرید.

به این فکر کنید که با چشمان خود به کجا نگاه می کنید. آیا وقتی حریفان خود را ناامید می‌ کنید، خیره می‌ شوید؟ آیا هنگام ناتس از تماس چشمی خودداری می کنید؟ بدون توجه به قدرت دست خود، با جایی که به آن نگاه می کنید سازگار باشید تا دست و حرکت بعدی بازیکنان را حدس بزنند.

محدودیت ها و خطرات یک پوکر فیس

با این حال، محدودیت هایی برای کاری که یک پوکر فیس می تواند برای شما انجام دهد وجود دارد. تا زمانی که اطلاعات واضح و غیرقابل کنترلی نداشته باشید، در بیشتر مواقع، مخالفان شما نمی توانند تنها با نگاه کردن به شما نقاط ضعف یا قوت شما را بخوانند. این بدان معناست که پیروزی در میزهای پوکر بسیار بیشتر از داشتن یک پوکر فیس قوی است.

خطر تمرکز بیش از حد بر نحوه درک شما این است که از نحوه ظاهر مخالفان خود چشم پوشی می کنید. شما می توانید آنقدر روی رفتار خود متمرکز باشید که قدرت یا ضعف خود را از نظر حریف از دست بدهید.

در نهایت، یک بازیکن پوکر موفق به یک استراتژی پوکر متعادل نیاز دارد. اگرچه شما باید روی ظاهر خود تمرکز کنید، اما باید روی هر چیز دیگری هم تمرکز کنید.

به طور خلاصه

در حالت تعادل، معنای پوکر فیس ظاهر و شخصیت کلی شما را در میزها پوشش می دهد. فرقی نمی‌ کند به کجا نگاه می‌ کنید، کاری که با دست‌ ها یا پاهایتان انجام می‌ دهید یا حتی حرف‌ هایی که می‌ زنید، همه این جنبه‌ ها برای ایجاد یک تصویر ثابت ترکیب می‌ شوند.

بهینه سازی پوکر فیس شما فقط یک شبه اتفاق نمی افتد، به خصوص اگر در بازی پوکر زنده بی تجربه باشید. با افزایش اعتماد به نفس در استراتژی خود در محدودیت هایی که بازی می کنید، این تجربه همراه است.

5 / 5. 84

⚡️ ممکن است علاقه مند باشید

👇 دیدگاه شما در مورد اهمیت پوکر فیس | Poker Face چیست؟

© تمام حقوق برای وب سایت انفجار آنلاین محفوظ میباشد.